Adres

Atça Mh Suludere Kanalboyu Kümeevleri Sk No:1 Sultanhisar / Aydın

SIKÇA SORULAN SORULAR

Ana Sayfa / Sıkça Sorulan Sorular

Online ödeme güvenilir mi?

Evet. Online Tahsilat sayfamızla yapacağınız ödeme bir markete gidip kartınızla yaptığınız alışverişten daha güvenlidir. Kartınızı ve kart bilgilerinizi sizden başka kimse göremez. Sitede belirttiğiniz kart bilgileri banka ile sizin aranızda şifreli olarak iletilmekte ve ödeme başarılı olması durumunda bize bilgi verilmektedir.

Taksit yapıyor musunuz?

Evet. Online ödeme sayfamız aracılığı ile yapacağınız ödemelerde taksit tabı alanında hangi kartlara ne kadar komisyonla taksit yapıldığını görebilir ve istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Başkasının kredi kartıyla ödeme yapabilir miyim?

Kart sahibinin bilgisi dahilinde ödeme yapabilirsiniz. Fakat ürün faturası ödeme yapılan kart sahibi adına düzenlenecektir.

Ekstremde ödeme açıklaması alanında ne yazacak?

Yaptığınız tek çekim ya da taksitli alışverişlerde ödeme açıklaması "MOROVA" ya da "PAYTR" olarak görünecektir.

İadeler kaç gün içinde gerçekleşir?

Kısmi ya da tam iade gereken durumlarda iadeniz 24 saat içinde yapılmaktadır. Fakat çalıştığınız bankanın prosedürlerine bağlı olarak kartınıza yansıması 1-3 iş gününü bulabilir.

Kart bilgilerimi görüyor musunuz?

Kesinlikle hayır! Ödeme ekranında belirttiğiniz kart bilgileri direk olarak kart kuruluşuna (visa ya da mastercart) iletilmektedir. Kart kuruluşu ve bankadan gelen cevaba göre biz sadece ödeme yapan kişiye ait diğer bilgileri (ad soyad, ip adresi, adres, gsm numarası ve ödeme sonucu) görebilmekteyiz.

Güvenli Online Ödeme